ISO: 14001:2015
ISO: 9001:2015

Služby

Nabízíme tyto služby

Pletárna

Žakárová pletárna

Na vysoce moderních žakárových rašlových strojích s jemností od E 14 do E 24 vyrábíme ve třísměnném provozu několik milionů metrů čtverečních polyesterových pletenin.

Lze využít všechny dostupné příze a zkušení specialisté jsou schopni sestavit téměř jakoukoliv konstrukci úpletu.

Pletárna - zanášení útku

Na vysoce moderních velmi výkonných rašlových strojích se zanášením útku podle řady ok mohou být zpracovávány téměř všechny existující materiály. Aktuálně to je především vysoce pevný polyester, polyamid, sklo, čedič a karbon.

Ve spojení s online-povrstvením koncipovaným podle nejnovějších poznatků jsme schopni představit také nejvyšší požadavky na přesné konstrukce se stoprocentně reprodukovatelnou kvalitou.

Zušlechťování

2 napínací rámy (Stentex und Brückner), s více než 3 m pracovní šířky,Mahlo vyrovnávací zařízení, Foulard předsušák a integrovaná pračka (Stentex) nám umožňují v 3-směnném provozu zvládnout zpracovat velké objemy. Lehké povrvrstvení a obarvení jsou také možné.

Adjustace

Strojový park je v základě nastaven na třímetrovou šíři produkčního zboží a velice flexibilní k nasazení. Nabalování, prohlížení, navíjení, dělení, pájení atd., jsou běžné metody, které můžeme nabídnout při neustálém dohledu u kvality produktu a výkonu pracovníku. Se třemi vysoce kvalitními lasery k ořezu okrajů, můžeme zpracovat ovzláště velká množství produktu.

Aerographie (Airbrush)

Na 18ti stolech z nichž každý má 12 metrů délky a jednom agregátu se třemi pracovními místy k úpravě zboží o 3 metrů šíře, jsou naši dlouholetí proškolení pracovníci schopni perfektně ručně nastříkat jakýkoliv požadovaný typ grafiky. Míchání barev se provádí pomocí speciálních barev přímo v sídle firmy.

Digitální potisk

Vysoce moderní, výkonné zařízení pro digitální potisk textilu od firmy Durst s pracovní šířkou do 3,2 metru je k dispozici i pro zakázkovou výrobu. Provádíme rovněž veškeré potřebné přípravné a dokončovací práce (fixace, praní, konfekcionování).

Laminování
 a kašírování

Na dynamickém, flexibilním zařízení značky Lacom lze spojovat nejrůznější výchozí materiály až do šířky 3,2 metru. K dispozici jsou různá lepidla pro všechny myslitelné druhy spojení. Vysoce kvalifikovaní zaměstnanci provádějí pokusy a testy také při práci na zakázku a zajišťují konstantně vysokou kvalitu prováděných prací.

Šicí dílna / Coupon

Rozsáhlý strojový park,i pro velice specfické využití se zkušeným týmem a vysoce specializovanými šičkami, umožňuje zpracování bezmála všech typů textilií, a to i tak težkých materiálů jako je kůže.

Vysoce rozvinutý vývoj v oddělené Coupon, garantuje expedici objemného množství kupónů během 24 hodin.

Speciální oddělení

Řezání

Se dvěma typy řezacích strojů (Calemard), jsme schopni řezat jak ultrazvukem, tak pájecím drátem.

Termokalander

1,50 m široký Kalander slouží k potisku textilií za pomoci potiskového papíru a pro povrstvení ruzného typu.

Motivdruck

Vedle ručního potiskového lisu pro jednoduché využití, je k dispozici kontinuitní agregát o 3 m šíře, který je nasazen při intenzivním využití.

Sklad

Jsme schopni za pomoci vysoce efektivní logistiky a díky moderní balící lince a elektronickému napojení na naše zákazníky vyexpedovat podle plánu téměř jakýkoliv objem zakázek.

Pojďme ještě dnes navázat úspěšnou spolupráci! Kontakt